Pvc Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplama

Pvc kaplama fiyat aralığı nedir ?

PVC yer döşemeleri tekstil olmayan yer döşemeleri grubuna dahil olup, elastik zemin kaplamalarıdır. Çizilmelere ve bozulmalara karşı oldukça dayanıklı, hiyjenik ve ayrıca kolay temizlenebilen bir yer döşeme malzemesidir. Birbirinden farklı yüzeyleri, renkleri ve dizayn varyasyonlarıyla PVC yer döşemeleri ile mekanlar kişinin zevkine göre döşenebilir.Pvc yer döşemesi pvc yer döşemeleri pvc yer kaplama Günümüzde çok farklı görünümler (optikler) kazandırılmış bu yer döşemeleri ahşap, parke, mermer, taş ve fantazi görünümün yanısıra birçok görünümüyle odalarda etkileyici görünümler elde edilebilmektedir. Ayrıca PVC yer döşemeleri Avrupa normlarında üretildiklerinden her birinin kalınlığı eşit olmakta ve birbiriyle rahatça kombine edilebilmektedirler.

Pvc zemin kaplama yoğun trafiğe sahip zeminler için ideal bir zemin kaplama çeşididir. Zemine döşendikten sonra çukurlaşmaya,aşınmaya ve hepsinden önemlisi yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Pvc yer kaplama'nın özelliği olan kapalı hücreli köpük tabanı sayesinde gürültü ve sesin etkisini azaltır ve her adımı yumuşatarak sessiz ortamlar sağlar. Ses azaltma özelliğinin yanında elektirklenmeyi emme özellikleri de vardır.

Zemin kaplamanın yüzeyi özel olarak güçlendirilmiştir bu sayede ömür boyu cila ve benzeri bakım gerektirmez. Pvc zemin kaplama fiyatı uygundur kolay döşenir ve ayrıca temizlenmesi bakımı çok basittir geniş renk çeşitleri vardır.…

Hastanelerde ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım , ofis , fabrikalar , kamu binaları, oteller , resturant , ev , merdiven kaplama , yemekhane, ana okulları, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, yatakhaneler , kreşler, ofisler , mağazalar , süper marketler, kapalı spor salonları , Sinema, konferans, ticaret merkezleri , fabrikaların yönetim ofisleri , havaalanları, ticari alanlara , fuarcılık Sektörü, banka yönetim binaları ve şubeleri devlet daireleri gibi vs tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür.

Pvc Zemin Kaplama