Pvc Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplama

Epoxy Macun ve Tamir Harclari

Uygulama öncesi zemin ve duvar tamiratlarında kullanılmak üzere her türlü kılcal çatlaklari derzler ve hasarlı yüzeylerin onarımı ve yoklaması için kullanılır.. Yüzey toleranslı, hafif macun, elastik macun yanısıra düşey ve yatay betonarme yüzeylerin tamiratlarında ve farklı materyallerin yapıştırılmasında kullanılan harç ve yapıştırıcılar da üretim portföyünde yeralmaktadır.

Unepox Compound ST

İki komponentli,epoxy bazlı tesviye ve dolgu macunu.
Beton, çimento sıva, asbest/çimento ve metal yüzeylerdeki lokal tamiratlarda; sac , ahşap ve özellikle fiber teknelerin osmosis problemlerinin çözümünde; Self Levelling uygulamaları öncesi altyapıdaki çatlak ve hasarlı bölgelerin tamiratlarında güvenle kullanılır.
Unepox Compound genel amaçlı , kimyasal ve mekanik dayanımı yüksek bir macundur. 2 cm’ye kadar olan kalınlıklarda akma yapmaz. Deniz suyuna dayanımı mükemmeldir.

Unepox Compound WB

İki komponentli, su bazlı epoxy esaslı derz dolgu macunu.
Her türlü seramik, fayans , antiasit karo, mermer, granit v.b karoların derz aralarını doldurmak amacıyla kullanılır.
Unepox Compound/WB genel amaçlı , kimyasal ve mekanik dayanımı yüksek bir derz dolgu macundur.Deniz suyuna dayanımı mükemmeldir.

Unepox Compound Flex

Elastik Modifiye Epoxy Esaslı Dolgu Macunu.
Dolgu ve tamir amaçlı her tür derzlerde, kauçuk pet derzlerinde tesviye ve dolgu amacıyla kullanılır.

Unepox Compound SP

İki komponentli, tiksotropik, solventsiz epoxy bazlı hızlı kürlenen epoxy yapıştırıcı ve harç.

Beton, çimento sıva, asbest/çimento ve metal seramik veya polyester yüzeylerdeki lokal tamiratlarda ve yapıştırma işlemlerinde; Self levelling uygulamaları öncesi altyapıdaki çatlak ve hasarlı bölgelerin tamiratlarında, kolon montajı ve tamiratında ve filiz ekimlerinde yatay ve düşey uygulamalarında güvenle kullanılır.

Unepox 1418 E

Üç komponentli, akışkan solventsiz epoxy bazlı hızlı kürlenen epoxy yapıştırıcı ve harç.
Ankrajlar,ağır makina techizat ayakları, tesbit civatalarında kolon montajı ve tamiratında ve filiz ekimlerinde yatay uygulamalarında güvenle kullanılır.

Pvc Zemin Kaplama