Pvc Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplama

Selflevelling Zemin Kaplamaları

Polyamin kürlenmeli solventsiz epoxy semin kaplamalarıdır. İçerdiği yüksek kaliteli quarz ve silika ile maksimum mekanik dayanımı yanısıra Epoxy içeriği ile yüksek kimyasal dirence sahiptir. Talep edilen kriterlere göre geniş bir ürün yelpazesine sahip olan sistem, zemin üzerindeki kimyasal ve mekanik etkilere bağlı olarak çeşitli varyasyonlarda seçilebilir

Unepox SL

Üç komponentli, Epoxy bazlı parlak zemin kaplama malzemesi.

Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır. Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir zemin oluşturur. Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur. Film yüzeyi parlak ve kaymazdır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

Unepox SL-WB

Üç komponentli, Su Bazlı Epoxy yarımat zemin kaplama malzemesi.
Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkiledigi sanayi tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film olusturur. Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur.

Film yüzeyi yarımat ve kaymazdır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur. Benzil alkol ve uçucu organik kimyasallar içermez. Su buharı geçirgenliğine sahip oluşu nemli yüzeylere uygulanmasına imkan verir. Darbe dayanımı solventsiz epoxy sistemlere göre daha yüksektir. Yüksek aşınma direncine sahiptir. Ağır forklift ve araç trafiğine uygundur.

Unepox SL-CWB

Üç komponentli, Su Bazlı Epoxy yarı parlak iletken zemin kaplama malzemesi.

Ameliyathaneler, bilgisayar odaları, elektronik cihaz üretim bantları, televizyon stüdyoları, elektrik sarjının yüksek oldugu üretim ve depolama alanlarında zemin kaplama malzemesi olarak kullanılır.

Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılıga sahip olup sert bir film olusturur. Su bazlı oluşundan dolayı yangın tehlikesi yoktur. Nemli yüzeylere uygulanabilir. Film yüzeyi yarı parlak ve kaymazdır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur. Ultraviyole dayanımı yüksektir

Pvc Zemin Kaplama