Pvc Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplama

Solventsiz Zemin Kaplamalari

İki komponentli solventsiz epoxy esaslı zemin, duvar ve metal kaplamalarıdır. Yüzey toleranslı, asid dayanımlı, gıda temasına uygun tipleri bulunmaktadır.. hafif insan ve araç trafiğine maruz kalan beton, mermer, betopan, MDF gibi yüzeylerde de kullanılabilir.

Unepox HB

İki komponentli, solventsiz Epoxy bazlı parlak sonkat boya. Kullanıldığı beton ve metal yüzeyleri atmosferik ve kimyasal etkilerden korumak amacıyla rafineriler, petrokimya ve diğer sanayi kuruluşlarında liman ve tersanelerde, içme suyu ve yakıt depolarında, arıtma ve atıksu tesislerinde, şarap depolama tankları, gıda sanayinde, hastane ve ilaç sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde zemin kaplaması olarak kullanılır.

Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur. Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi oluşturmaz. Film yüzeyi parlak ve kaygandır.Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

Unepox HB-80

İki komponentli, Epoxy bazlı parlak zemin kaplama malzemesi.

Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkiledigi sanayi tesislerinde hafif /orta insan ve araç trafiğine uygun zemin kaplaması olarak kullanılır.

Unepox TX

İki komponentli, Solventsiz Epoxy bazlı grenli görünümlü yarımat sonkat boya.

Beton ve metal yüzeyleri atmosferik ve kimyasal etkilerden korumak amacıyla rafineriler, petrokimya ve diğer sanayi kuruluşlarında liman ve tersanelerde, içme suyu ve yakıt depolarında, arıtma ve atıksu tesislerinde, sşarap depolama tankları, gıda sanayinde, hastane ve ilaç sanayi, laboratuar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi,zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde, dekoratif amaçlı zemin ve duvarlarda sonkat olarak kullanılır.

Yüksek kimyasal ve mekanik dayanıklılığa sahip olup sert bir film oluşturur. Solventsiz oluşundan dolayı yangın tehlikesi oluşturmaz. Film yüzeyi yarımat ve grenlidir. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

Pvc Zemin Kaplama